лютий 4, 2022

Інтеграція рішень BAS з системами online GPS моніторингу автомобільного транспорту

Інтеграція рішень BAS з системами online GPS/ГЛОНАС моніторингу автомобыльного транспорту

Інтеграція рішень BAS з системами online GPS моніторингу 
автомобільного транспорту

Що таке системи online GPS/ГЛОНАС моніторингу
автомобільного  транспорту і для чого вони?

Все більше компаній, які використовують в своїй діяльності автомобільний транспорт, легковий чи вантажний, задумуються про необхідність впровадження в свою діяльність систем глобального позиціонування. На сьогодні для цього існують досить потужні платформи з рішеннями різного масштабу і вартості. Загальні переваги такого впровадження для компаній очевидні, і серед основних варто виділити:

 • підвищення ефективності використання автомобільного транспорту і паливно-мастильних матеріалів,
 • підвищення ефективності праці персоналу - диспетчерів, аодіїв, експедиторів,
 • підвищення  загальної ефективності внутрішнього контролю за використанням автомобільного транспорту працівниками компанії.

Серед наших клієнтів, найбільш поширеним є рішення побудовані на відомій платформа моніторингу Wialon, яка дозволяє в режимі реального часу здійснювати:

 •  GPS/ГЛОНАСС моніторинг місцезнаходження автотранспорту компанії в режимі реального часу;
 • отримання даних з датчиків палива, які покажуть не лише поточний рівень палива, а й зафіксують його заправку і зливання;
 • контролювати якість водіння працівників і здійснювати моніторниг їх активності;
 • формувати рейси за маршрутами і відстежувати дотримання графіку руху транспорту по маршруту.

Для чого інтегрувати системи GPS моніторингу з рішеннями BAS?

Наш успішний досвід і досвід наших клієнтів в інтеграції рішень  GPS моніторингу на платформі Wialon з системами управлінського і бухгалтерського обліку на платформі BAS дозволяє нам впевнено рекомендувати таку інтеграцію.

 • З точки зору потреб управління і оперативного обліку, така інтеграція дає можливість   автоматизувати оперативну роботу диспетчерської служби починаючи від формування маршрутів і рейсів, подорожних листів і закінчуючи розробкою мобільних додатків для водіїв, так званних  АРМ "Водія вантажного автомобіля". Забезпечує контроль і аналіз даних які надаються водіями і даних об'єктивного моніторингу.
 • З точки зору бухгалтерського обліку, така інтеграція  дає можливість оперативного контролю використання палива. Дані з датчиків палива нададуть інформацію як про заправки, так і про злиття палива.  З потрібною бухгалтерській службі періодичністю буде надходити інформацію про поточний залишок  палива в баку кожного автомобіля, що дасть можливість для своєчасного оприбуткування і списання палива.
 • З точки зору обліку праці і нарахування заробітної плати така інтеграція дасть можливість завантажувати дані об'єктивного контролю про роботу водія під час перебування в рейсі, кількість і тривалість виїздів, дотримання графіку руху і ПДД, що дасть можливість впровадити ефективну схему мотивації і оплати праці персоналу компанії - водіїв, експедиторів, вантажників.